Zlecenia finansowe kredytolog.pl
Dodaj zlecenie Wybierz najlepszą ofertę kredytu, pożyczki, ubezpieczenia, leasingu, windykacji! Polecaj Kredytologa Zlecenia finansowe kredytolog.pl Zlecenia - ogłoszenia finansowe bez opłat i rejestracji

Leasing/faktoring przez internetLEASING - Stanowi formę finansowania inwestycji, polegającą na uzyskaniu środków trwałych w zamian za ustalony czynsz (raty leasingowe). Przekonaj się jak wiele możesz zyskać biorąc w leasing nieruchomość, samochód, maszyny i urządzenia... Na uwagę zasługuje fakt, że Leasingodawcy są przychylnie nastawieni do nowych firm, a także tych, którzy są notowani w BIK. Już teraz przez internet złóż bezpłatne Zlecenie, żeby otrzymać oferty od zarejestrowanych w naszym systemie instytucji finansowych.
LEASING ZWROTNY - Sprzedaj środki trwałe Twojego przedsiębiorstwa firmie leasingowej i korzystaj z nich w dalszym ciągu płacąc raty leasingowe. Dzięki tej formie leasingu uwolnisz "zamrożony" kapitał, który będziesz mógł wykorzystać na finansowanie innych inwestycji i bieżącą działalność. Zmniejszysz w ten sposób zobowiązania podatkowe, ponieważ raty stanowią koszt uzyskania przychodu i poprawisz płynność finansową prowadzonej działalności.
Pokaż zlecenia:

strona: pierwsza » ostatnia

Dodano Zlecenie Miejscowość Województwo Data zakończenia
26.03.2012 Leasing Rusztowania 350.000 zł Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie zlecenie wygasło
17.12.2011 leazing na 180,000 euro Poznań Wielkopolskie zlecenie wygasło
21.05.2011 Leasing Chojna Zachodniopomorskie zlecenie wygasło
26.04.2011 Leasing samochód dostawczy ok. 30,000 zł Łęgowo Pomorskie zlecenie wygasło
11.04.2011 Leasing bez weryfikacji BIK, KRD itp Jelenia Góra zlecenie wygasło
05.04.2011 Pożyczka od 100 000 do 120 000 Marchaty 6 zlecenie wygasło
02.04.2011 leasing zawada zlecenie wygasło

strona: pierwsza » ostatniaLeasing dla nowo powstających firm

Opublikowano dnia 13.06.2012

Żeby otworzyć i rozwinąć swój biznes nie wystarczy tylko dobry pomysł. Potrzebna jest odpowiednia wiedza, znajomość przepisów i procedur oraz pozyskanie niezbędnego kapitału. Dotacje zapewnić mogą Urzędy Pracy lub instytucje Unii Europejskiej. Środki te mogą jednak okazać się niewystarczające lub trudno dostępne. Należy więc szukać dodatkowych źródeł finansowania.Wielu potencjalnych przedsiębiorców obawia się pozyskiwania zewnętrznego finansowania, ze względu na brak wypracowanej historii kredytowej. Banki z reguły udzielają finansowania firmom, działającym przynajmniej dwanaście miesięcy. Właściwą decyzją może okazać się finansowanie potrzeb powstającej firmy za pośrednictwem leasingu. Niektóre firmy leasingowe chętnie finansują łatwo zbywalne środki trwałe firmom działającym na rynku od niedawna.Co zalicza się do środków trwałych łatwozbywalnych? Z całą pewnością są to samochody.Zachęcamy nowo powstające firmy, żeby spróbowały pozyskać niezbędne środki finansowe na zakup auta w formie leasingu. Większość firm leasingowych na preferencyjnych zasadach traktuje młode osoby rozpoczynające działalność gospodarczą w zawodzie adwokat, lekarz, radca prawny itp. Osoby te mogą starać się o finansowanie zakupu w formie leasingu nie tylko auta, ale również wyposażenia biura, czy gabinetu lekarskiego.

Żeby otworzyć i rozwinąć swój biznes nie wystarczy tylko dobry pomysł. Potrzebna jest odpowiednia wiedza, znajomość przepisów i procedur oraz pozyskanie niezbędnego kapitału. Dotacje zapewnić mogą Urzędy Pracy lub instytucje Unii Europejskiej. Środki te mogą jednak okazać się niewystarczające lub trudno dostępne. Należy więc szukać dodatkowych źródeł finansowania.
Wielu potencjalnych przedsiębiorców obawia się pozyskiwania zewnętrznego finansowania, ze względu na brak wypracowanej historii kredytowej. Banki z reguły udzielają finansowania firmom, działającym przynajmniej dwanaście miesięcy. Właściwą decyzją może okazać się finansowanie potrzeb powstającej firmy za pośrednictwem leasingu. Niektóre firmy leasingowe chętnie finansują łatwo zbywalne środki trwałe firmom działającym na rynku od niedawna.Co zalicza się do środków trwałych łatwozbywalnych? Z całą pewnością są to samochody.
Zachęcamy nowo powstające firmy, żeby spróbowały pozyskać niezbędne środki finansowe na zakup auta w formie leasingu. Większość firm leasingowych na preferencyjnych zasadach traktuje młode osoby rozpoczynające działalność gospodarczą w zawodzie adwokat, lekarz, radca prawny itp. Osoby te mogą starać się o finansowanie zakupu w formie leasingu nie tylko auta, ale również wyposażenia biura, czy gabinetu lekar

więcej aktualności »

JAK DODAĆ ZLECENIE?


Zareklamuj się u Kredytologa

Co proponuje Kredytolog:

Bezpłatna strona - wizytówka: twojanazwa.kredytolog.pl

  • Zobacz jak będzie wyglądała Twoja wizytówka
  • Samodzielnie stwórz stronę / wizytówkę - zaloguj się

Boks reklamowy na dowolnej stronie - 3 linie tekstu, ikonka, link

  • Reklama wyświetlana rotacyjnie na wybranej stronie
  • Opłata za wielokrotność 1000 wyświetleń
  • Samodzielnie uruchom reklamę - zaloguj się
  • Link pozycjonujący Dofollow

Publikacja artykułu w 11 kategoriach branży finansowej

  • Długotrwała reklama - artykuł nie zostanie usunięty
  • Link pozycjonujący Dofollow

Publikację artykułu należy zamówić poprzez formularz kontaktowy