Dodaj zlecenie Wybierz najlepszą ofertę kredytu, pożyczki, ubezpieczenia, leasingu, windykacji! Polecaj Kredytologa Zlecenia finansowe kredytolog.pl Zlecenia - ogłoszenia finansowe bez opłat i rejestracji

« powrót do aktualności

Kredytolog.com - Kredyty, pożyczki, konta bankowe...

Allegro zaciera ręce prognozując zyski ze sprzedaży ratalnej

Data opublikowania wiadomości 07.07.2012

"Allegro na raty" - takie nagłówki artykułów pojawiły się ostatnio na największych portalach internetowych.Wiele osób, które prowadziły sprzedaż na Allegro wycofuje się z handlu za pośrednictwem Allegro.Powodem jest znaczny spadek zainteresowania zakupami za pośrednictwem tej platformy handlowej.Wystarczy wejść w zakładkę kończących się aukcji, żeby zobaczyć że większość wystawionych aukcji kończy się bez żadnych ofert.Zyski Allegro z prowizji za wystawienie aukcji są znacznie niższe, niż prowizje od sprzedanego na aukcji przedmiotu.Allegro postanowiło więc wprowadzić sprzedaż ratalną licząc na zwiększenie sprzedaży przedmiotów znacznej wartości.Maksymalna kwota zakupów na kredyt to 20,000 zł przy okresie kredytowania od 3 - 36 miesięcy.Ci którzy są w temacie wiedzą, że kredyt w wysokości 20,000 zł rozłożony na 36 równych rat może otrzymać ponad przeciętnie zarabiający Polak.Minimalna suma kredytu to 300 zł, a i takiej sumy Alior Synk nie pożyczy tym którzy mają negatywną historię w BIK.Obsługę sprzedaży ratalnej mają obsługiwać PayU razem z Alior Synk, a procedura ma trwać kilkanaście minut.Badanie zdolności kredytowej ma się opierać na liczbie pozytywnych komentarzy co nie jest prawdą - napisała na forum wp.pl "andzia", która ma 1150 pozytywnych komentarzy, żadnego negatywnego, a otrzymała odmowną decyzję o skredytowaniu przedmiotu z Allegro.
Sprzedający nie dowie się, że otrzymał zapłatę za sprzedany przedmiot pieniędzmi pochodzącymi z kredytu.Na liście przedmiotów których nie będzie można skredytować znalazły się między innymi samochody i nieruchomości.Allegro już pewnie zaciera ręce prognozując zyski ze sprzedazy ratalnej, która zapewne byłaby hitem gdyby nie Biuro Informacji Kredytowej, które jest powodem odmowy przyznania kredytu dla wiekszości starających się o kredyt.

"Allegro na raty" - takie nagłówki artykułów pojawiły się ostatnio na największych portalach internetowych. Wiele osób, które prowadziły sprzedaż na Allegro wycofuje się z handlu za pośrednictwem Allegro. Powodem jest znaczny spadek zainteresowania zakupami za pośrednictwem tej platformy handlowej. Wystarczy wejść w zakładkę kończących się aukcji, żeby zobaczyć że większość wystawionych aukcji kończy się bez żadnych ofert. Zyski Allegro z prowizji za wystawienie aukcji są znacznie niższe, niż prowizje od sprzedanego na aukcji przedmiotu. Allegro postanowiło więc wprowadzić sprzedaż ratalną licząc na zwiększenie sprzedaży przedmiotów znacznej wartości. Maksymalna kwota zakupów na kredyt to 20,000 zł przy okresie kredytowania od 3 - 36 miesięcy. Ci którzy są w temacie wiedzą, że kredyt w wysokości 20,000 zł rozłożony na 36 równych rat nie łatwo otrzyma nawet ponad przeciętnie zarabiający Polak. Minimalna suma kredytu to 300 zł, a i takiej sumy Alior Synk nie pożyczy tym którzy mają negatywną historię w BIK. Obsługę sprzedaży ratalnej mają obsługiwać PayU razem z Alior Synk, a procedura ma trwać kilkanaście minut. Badanie zdolności kredytowej ma się opierać na liczbie pozytywnych komentarzy co nie jest prawdą - napisała na forum wp.pl "andzia", która ma 1150 pozytywnych komentarzy, żadnego negatywnego, a otrzymała odmowną decyzję o skredytowaniu przedmiotu z Allegro. Wiele osób na tym samym forum negatywnie wypowiadało się nie tylko o ratach, ale także o serwisie Allegro.


Sprzedający nie dowie się, że otrzymał zapłatę za sprzedany przedmiot pieniędzmi pochodzącymi z kredytu. Na liście przedmiotów których nie będzie można skredytować znalazły się między innymi samochody i nieruchomości. Allegro już pewnie zaciera ręce prognozując zyski ze sprzedaży ratalnej, która zapewne byłaby hitem gdyby nie Biuro Informacji Kredytowej, które jest powodem odmowy przyznania kredytu dla większości starających się o kredyt.

INFORMACJE DLA ZLECENIODAWCY

Informacje dla zleceniodawcy - Kredytolog.pl


 • Czy konieczna jest rejestracja w serwisie?
 • Czy pobierana jest jakaś prowizja?
 • Czy moje dane będą widoczne w serwisie?
 • Jak długo czeka się na oferty?

JAK DODAĆ ZLECENIE?


Zareklamuj się u Kredytologa

Co proponuje Kredytolog:

Bezpłatna strona - wizytówka: twojanazwa.kredytolog.pl

 • Zobacz jak będzie wyglądała Twoja wizytówka
 • Samodzielnie stwórz stronę / wizytówkę - zaloguj się

Boks reklamowy na dowolnej stronie - 3 linie tekstu, ikonka, link

 • Reklama wyświetlana rotacyjnie na wybranej stronie
 • Opłata za wielokrotność 1000 wyświetleń
 • Samodzielnie uruchom reklamę - zaloguj się
 • Link pozycjonujący Dofollow

Publikacja artykułu w 11 kategoriach branży finansowej

 • Długotrwała reklama - artykuł nie zostanie usunięty
 • Link pozycjonujący Dofollow

Publikację artykułu należy zamówić poprzez formularz kontaktowy

Reklama na stronie Kredytolog.pl