Dodaj zlecenie Wybierz najlepszą ofertę kredytu, pożyczki, ubezpieczenia, leasingu, windykacji! Polecaj Kredytologa Zlecenia finansowe kredytolog.pl Zlecenia - ogłoszenia finansowe bez opłat i rejestracji

« powrót do aktualności

Kredytolog.com - Kredyty, pożyczki, konta bankowe...

Leasing dla nowo powstających firm

Data opublikowania wiadomości 13.06.2012

Żeby otworzyć i rozwinąć swój biznes nie wystarczy tylko dobry pomysł. Potrzebna jest odpowiednia wiedza, znajomość przepisów i procedur oraz pozyskanie niezbędnego kapitału. Dotacje zapewnić mogą Urzędy Pracy lub instytucje Unii Europejskiej. Środki te mogą jednak okazać się niewystarczające lub trudno dostępne. Należy więc szukać dodatkowych źródeł finansowania.Wielu potencjalnych przedsiębiorców obawia się pozyskiwania zewnętrznego finansowania, ze względu na brak wypracowanej historii kredytowej. Banki z reguły udzielają finansowania firmom, działającym przynajmniej dwanaście miesięcy. Właściwą decyzją może okazać się finansowanie potrzeb powstającej firmy za pośrednictwem leasingu. Niektóre firmy leasingowe chętnie finansują łatwo zbywalne środki trwałe firmom działającym na rynku od niedawna.Co zalicza się do środków trwałych łatwozbywalnych? Z całą pewnością są to samochody.Zachęcamy nowo powstające firmy, żeby spróbowały pozyskać niezbędne środki finansowe na zakup auta w formie leasingu. Większość firm leasingowych na preferencyjnych zasadach traktuje młode osoby rozpoczynające działalność gospodarczą w zawodzie adwokat, lekarz, radca prawny itp. Osoby te mogą starać się o finansowanie zakupu w formie leasingu nie tylko auta, ale również wyposażenia biura, czy gabinetu lekarskiego.

Żeby otworzyć i rozwinąć swój biznes nie wystarczy tylko dobry pomysł. Potrzebna jest odpowiednia wiedza, znajomość przepisów i procedur oraz pozyskanie niezbędnego kapitału. Dotacje zapewnić mogą Urzędy Pracy lub instytucje Unii Europejskiej. Środki te mogą jednak okazać się niewystarczające lub trudno dostępne. Należy więc szukać dodatkowych źródeł finansowania.
Wielu potencjalnych przedsiębiorców obawia się pozyskiwania zewnętrznego finansowania, ze względu na brak wypracowanej historii kredytowej. Banki z reguły udzielają finansowania firmom, działającym przynajmniej dwanaście miesięcy. Właściwą decyzją może okazać się finansowanie potrzeb powstającej firmy za pośrednictwem leasingu. Niektóre firmy leasingowe chętnie finansują łatwo zbywalne środki trwałe firmom działającym na rynku od niedawna.Co zalicza się do środków trwałych łatwozbywalnych? Z całą pewnością są to samochody.
Zachęcamy nowo powstające firmy, żeby spróbowały pozyskać niezbędne środki finansowe na zakup auta w formie leasingu. Większość firm leasingowych na preferencyjnych zasadach traktuje młode osoby rozpoczynające działalność gospodarczą w zawodzie adwokat, lekarz, radca prawny itp. Osoby te mogą starać się o finansowanie zakupu w formie leasingu nie tylko auta, ale również wyposażenia biura, czy gabinetu lekar
INFORMACJE DLA ZLECENIODAWCY

Informacje dla zleceniodawcy - Kredytolog.pl


 • Czy konieczna jest rejestracja w serwisie?
 • Czy pobierana jest jakaś prowizja?
 • Czy moje dane będą widoczne w serwisie?
 • Jak długo czeka się na oferty?

JAK DODAĆ ZLECENIE?


Zareklamuj się u Kredytologa

Co proponuje Kredytolog:

Bezpłatna strona - wizytówka: twojanazwa.kredytolog.pl

 • Zobacz jak będzie wyglądała Twoja wizytówka
 • Samodzielnie stwórz stronę / wizytówkę - zaloguj się

Boks reklamowy na dowolnej stronie - 3 linie tekstu, ikonka, link

 • Reklama wyświetlana rotacyjnie na wybranej stronie
 • Opłata za wielokrotność 1000 wyświetleń
 • Samodzielnie uruchom reklamę - zaloguj się
 • Link pozycjonujący Dofollow

Publikacja artykułu w 11 kategoriach branży finansowej

 • Długotrwała reklama - artykuł nie zostanie usunięty
 • Link pozycjonujący Dofollow

Publikację artykułu należy zamówić poprzez formularz kontaktowy

Reklama na stronie Kredytolog.pl