Dodaj zlecenie Wybierz najlepszą ofertę kredytu, pożyczki, ubezpieczenia, leasingu, windykacji! Polecaj Kredytologa Zlecenia finansowe kredytolog.pl Zlecenia - ogłoszenia finansowe bez opłat i rejestracji

« powrót do aktualności

Kredytolog.com - Kredyty, pożyczki, konta bankowe...

Bank Pekao SA zmienia logo

Data opublikowania wiadomości 05.06.2012

Z logo banku Pekao SA znika żubr. Spółka Unicredit, która jest jego właścicielem zdecydowała o ujednoliceniu marki. Zamiast zwierzątka będzie teraz logo z przekrzywionym numerem jeden na tle czerwonej kropki. Nazwę "Pekao SA" ma zastąpić nazwa "Bank Pekao".
Wybór okresu zmian nie jest przypadkowy. Bank jest jednym ze sponsorów UEFA Euro 2012, a nie ma lepszego momentu na reklamy niż mistrzostwa, kiedy przed telewizorami usiądą wszyscy Polacy.
Pomimo, że Pekao SA jest bankiem drugim pod względem wielkości w Polsce, może mieć przez zmianę problemy z identyfikacją. Dotychczas od banku PKO BP wyróżniał go żubr.
Na rebranding Bank Pekao planuje wydać do końca przyszłego roku 40 milionów złotych. Nowe logo ma się pojawić jeszcze w tym roku w pięciuset oddziałach. Pozostałe pół tysiąca placówek będzie zmieniać logo w 2013 roku.
Dodatkowe 10 milionów złotych będzie kosztowała kampania marketingowa związana z rebrandingiem.

Z logo banku Pekao SA znika żubr. Spółka Unicredit, która jest jego właścicielem zdecydowała o ujednoliceniu marki. Zamiast zwierzątka będzie teraz logo z przekrzywionym numerem jeden na tle czerwonej kropki. Nazwę "Pekao SA" ma zastąpić nazwa "Bank Pekao".Wybór okresu zmian nie jest przypadkowy. Bank jest jednym ze sponsorów UEFA Euro 2012, a nie ma lepszego momentu na reklamy niż mistrzostwa, kiedy przed telewizorami usiądą wszyscy Polacy.Pomimo, że Pekao SA jest bankiem drugim pod względem wielkości w Polsce, może mieć przez zmianę problemy z identyfikacją. Dotychczas od banku PKO BP wyróżniał go żubr. Na rebranding Bank Pekao planuje wydać do końca przyszłego roku 40 milionów złotych. Nowe logo ma się pojawić jeszcze w tym roku w pięciuset oddziałach. Pozostałe pół tysiąca placówek będzie zmieniać logo w 2013 roku.Dodatkowe 10 milionów złotych będzie kosztowała kampania marketingowa związana z rebrandingiem.

INFORMACJE DLA ZLECENIODAWCY

Informacje dla zleceniodawcy - Kredytolog.pl


 • Czy konieczna jest rejestracja w serwisie?
 • Czy pobierana jest jakaś prowizja?
 • Czy moje dane będą widoczne w serwisie?
 • Jak długo czeka się na oferty?

JAK DODAĆ ZLECENIE?


Zareklamuj się u Kredytologa

Co proponuje Kredytolog:

Bezpłatna strona - wizytówka: twojanazwa.kredytolog.pl

 • Zobacz jak będzie wyglądała Twoja wizytówka
 • Samodzielnie stwórz stronę / wizytówkę - zaloguj się

Boks reklamowy na dowolnej stronie - 3 linie tekstu, ikonka, link

 • Reklama wyświetlana rotacyjnie na wybranej stronie
 • Opłata za wielokrotność 1000 wyświetleń
 • Samodzielnie uruchom reklamę - zaloguj się
 • Link pozycjonujący Dofollow

Publikacja artykułu w 11 kategoriach branży finansowej

 • Długotrwała reklama - artykuł nie zostanie usunięty
 • Link pozycjonujący Dofollow

Publikację artykułu należy zamówić poprzez formularz kontaktowy

Reklama na stronie Kredytolog.pl