Dodaj zlecenie Wybierz najlepszą ofertę kredytu, pożyczki, ubezpieczenia, leasingu, windykacji! Polecaj Kredytologa Zlecenia finansowe kredytolog.pl Zlecenia - ogłoszenia finansowe bez opłat i rejestracji

« powrót do aktualności

Kredytolog.com - Kredyty, pożyczki, konta bankowe...

Pożyczkodawcy, to w większości naciągacze.

Data opublikowania wiadomości 12.06.2011

Jesteś po uszy zadłużony, a potrzebujesz pieniędzy? - Nic prostszego: daj o tym ogłoszenie w Internecie, a zaraz zgłoszą się pożyczkodawcy. Tyle, że to naciągacze - ostrzega "Gazeta Wyborcza".
Na ogłoszenie gazeta w ciągu kilku dni dostała oferty pożyczek z GDB-Finance, pozyczkiprywatne.com, goodcash.pl, pozyczkanatelefon24.pl, geldoria-finance.pl, aw-finans.pl itp. Wszystkie bez sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej czy Krajowym Rejestrze Długów i całkiem prywatnie.

Procedura wszędzie podobna. Aby złożyć wniosek, trzeba wysłać SMS-a. Koszt - 30,75 zł z VAT. To opłata bezzwrotna. Później trzeba wysyłać SMS-y, aby sprawdzić stan postępu sprawy, a każdy z nich kosztuje kilkadziesiąt złotych.

A potem na ogół jest tak: - Wniosek złożyłam rok temu i do tej pory cisza. Teraz wiem, że są ludzie, którzy wykorzystują problemy finansowe innych i wpędzają ich w jeszcze większą depresję i długi - opowiada "GW" jedna z ofiar SMS-a.

Co gorsza - prawnicy ostrzegają, że oszustwo trudno będzie udowodnić.

Powstało wiele stron internetowych, które oferują kredyty bez sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej. W większości są to oszuści!

Postanowiliśmy sprawdzić jedną z ofert kredytów pozabankowych.
Nadmienię, że kredyty regulowane są przez prawo bankowe i mogą być udzielane wyłącznie przez banki. Jedynie pożyczki zostały uregulowane w kodeksie cywilnym i mogą być udzielane pozabankowo. Opis na obu stronach jednoznacznie przekonuje tych, którzy bezskutecznie próbowali załatwić kredyt w banku, że kredyt udzielany jest przez prywatnych inwestorów dosłownie każdemu bez wględu na sytuację finansową i dotychczasową historię kredytową. Na stronach brak kontaktu i polityki prywatności, a domeny zarejestrowane są i hostingowane na czeskim serwerze. Procedura jest wszędzie podobna. W celu dokończenia wniosku należy wysłać sms'a, którego koszt sięga kilkudziesięciu złotych. "Gazeta Wyborcza" ostrzega i wymieniła adresy których należy się wystrzegać: GDB-Finance, pozyczkiprywatne.com, goodcash.pl, pozyczkanatelefon24.pl, geldoria-finance.pl, aw-finans.pl, kredytex.com

INFORMACJE DLA ZLECENIODAWCY

Informacje dla zleceniodawcy - Kredytolog.pl


 • Czy konieczna jest rejestracja w serwisie?
 • Czy pobierana jest jakaś prowizja?
 • Czy moje dane będą widoczne w serwisie?
 • Jak długo czeka się na oferty?

JAK DODAĆ ZLECENIE?


Zareklamuj się u Kredytologa

Co proponuje Kredytolog:

Bezpłatna strona - wizytówka: twojanazwa.kredytolog.pl

 • Zobacz jak będzie wyglądała Twoja wizytówka
 • Samodzielnie stwórz stronę / wizytówkę - zaloguj się

Boks reklamowy na dowolnej stronie - 3 linie tekstu, ikonka, link

 • Reklama wyświetlana rotacyjnie na wybranej stronie
 • Opłata za wielokrotność 1000 wyświetleń
 • Samodzielnie uruchom reklamę - zaloguj się
 • Link pozycjonujący Dofollow

Publikacja artykułu w 11 kategoriach branży finansowej

 • Długotrwała reklama - artykuł nie zostanie usunięty
 • Link pozycjonujący Dofollow

Publikację artykułu należy zamówić poprzez formularz kontaktowy

Reklama na stronie Kredytolog.pl