zaloguj się / zarejestruj się
Kredytolog.plDodaj zlecenie
Oczekuj na oferty - Wybierz najlepszą!
Poleć nas
Zlecenia finansowe kredytolog.pl
 

Informacje dla zleceniodawcy


Czy konieczna jest rejestracja w Serwisie, żeby dodać zlecenie?

Żeby dodać zlecenie nie ma konieczności rejestrowania się w Serwisie. Procedura została bardzo ułatwiona. Wystarczy przesłać formularz wypełniając wszystkie wymagane pola. Następnie na adres podany w formularzu System automatycznie wyśle wiadomość, którą trzeba potwierdzić linkiem aktywującym. Jeżeli formularz będzie poprawnie wypełniony, zlecenie zostanie opublikowane i przesłane do Oferentów, którzy na nie oczekują.

Czy dodając zlecenie trzeba coś zapłacić?

Dodanie zlecenia jest bezpłatne. Nie pobieramy również żadnych opłat jeżeli skorzystasz z oferty przedstawionej Ci przez Oferenta. Wyjątek stanowi dodanie Zzecenia poprzez Infolinię. W takim przypadku należy nagrywać zlecenie stosując się do odsłuchiwanych komunikatów, a koszt połączenia wynosi 0,37 gr za jedną minutę.

Czy moje dane będą widoczne w Serwisie?

Bardzo dbamy o ochronę danych osobowych. W Serwisie widoczne są tylko tytuły Zzeceń. Dostęp do iinformacji podanych w zleceniu otrzymają tylko zarejestrowani w naszym Systemie Oferenci, którzy wyrażą chęć przedstawienia swojej oferty.

Jak długo czeka się na oferty?

Najczęściej jest tak, że oferty są przedstawiane w ciągu najblizszych kilkunastu godzin od opublikowania zlecenia. Nie możemy jednak w żaden sposób zagwarantować, że otrzymasz ofertę(y) od zarejestrowanych w naszym Systemie Oferentów.

W jakiej formie Oferenci składają oferty?

Oferent może przesłać ofertę bezpośrednio z Serwisu Kredytolog.pl, mailem ze swojej poczty lub skontaktować się telefonicznie. Jeżeli preferujesz kontakt mailowy zaznacz to w opisie zlecenia.


 Zlecenia finansowe bez opłat i rejestracji
 
INFORMACJE DLA ZLECENIODAWCY


Informacje dla zleceniodawcy Czy konieczna jest rejestracja w serwisie?
Czy pobierana jest jakaś prowizja?
Czy moje dane będą widoczne w serwisie?
Jak długo czeka się na oferty?

Zlecenia finansowe bez opłat i rejestracjiOpinie o kredytolog.pl
grafika: gate8, programowanie: evasoft