zaloguj się / zarejestruj się
Kredytolog.plDodaj zlecenie
Wybierz ofertę
Poleć nas
Dodaj zlecenie
 

« powrót do aktualności


Okradali klientów banku w Olkuszu

12.07.2012

Około jednego miliona złotych ukradli dwaj pracownicy banku w Olkuszu - poinformował rzecznik prasowy małopolskiej policji. Zostali już zatrzymani przez policję. Kradzieży dokonywali z lokat klientów banku. Sprawa wyszła na jaw, kiedy klientka banku chciała wypłacić pieniądze. Okazało się, że na jej koncie ich nie ma. Pracownik banku który zakładał klientce konto został poproszony o wyjaśnienie i sprawa ujrzała światło dzienne. Pracownicy banku w Olkuszu okradli 10 osób. Proceder trwał 10 lub 12 lat. Jeden z nieuczciwych pracowników banku, już nie pracuje w tym oddziale.
Obaj panowie mieszkają w Olkuszu. Aktualnie w tej sprawie prowadzone jest śledztwo przez policję i Prokuraturę Rejonową w Olkuszu.
Około jednego miliona złotych ukradli dwaj pracownicy banku w Olkuszu - poinformował rzecznik prasowy małopolskiej policji. Zostali już zatrzymani przez policję. Kradzieży dokonywali z lokat klientów banku. Sprawa wyszła na jaw, kiedy klientka banku chciała wypłacić pieniądze. Okazało się, że na jej koncie ich nie ma. Pracownik banku który zakładał klientce konto został poproszony o wyjaśnienie i sprawa ujrzała światło dzienne. Pracownicy banku w Olkuszu okradli 10 osób. Proceder trwał 10 lub 12 lat. Jeden z nieuczciwych pracowników banku, już nie pracuje w tym oddziale.Obaj panowie mieszkają w Olkuszu. Aktualnie w tej sprawie prowadzone jest śledztwo przez policję i Prokuraturę Rejonową w Olkuszu.

 

 
INFORMACJE DLA ZLECENIODAWCY


Informacje dla zleceniodawcy Czy konieczna jest rejestracja w serwisie?
Czy pobierana jest jakaś prowizja?
Czy moje dane będą widoczne w serwisie?
Jak długo czeka się na oferty?

Zlecenia finansowe bez opłat i rejestracjiOpinie o kredytolog.pl
grafika: gate8, programowanie: evasoft