zaloguj się / zarejestruj się
Kredytolog.plDodaj zlecenie
Oczekuj na oferty - Wybierz najlepszą!
Poleć nas
Zlecenia finansowe kredytolog.pl
 

« powrót do aktualności

Kredytolog.com - Kredyty, pożyczki, konta bankowe...

Bank Pekao SA zmienia logo

05.06.2012
Z logo banku Pekao SA znika żubr. Spółka Unicredit, która jest jego właścicielem zdecydowała o ujednoliceniu marki. Zamiast zwierzątka będzie teraz logo z przekrzywionym numerem jeden na tle czerwonej kropki. Nazwę "Pekao SA" ma zastąpić nazwa "Bank Pekao".
Wybór okresu zmian nie jest przypadkowy. Bank jest jednym ze sponsorów UEFA Euro 2012, a nie ma lepszego momentu na reklamy niż mistrzostwa, kiedy przed telewizorami usiądą wszyscy Polacy.
Pomimo, że Pekao SA jest bankiem drugim pod względem wielkości w Polsce, może mieć przez zmianę problemy z identyfikacją. Dotychczas od banku PKO BP wyróżniał go żubr.
Na rebranding Bank Pekao planuje wydać do końca przyszłego roku 40 milionów złotych. Nowe logo ma się pojawić jeszcze w tym roku w pięciuset oddziałach. Pozostałe pół tysiąca placówek będzie zmieniać logo w 2013 roku.
Dodatkowe 10 milionów złotych będzie kosztowała kampania marketingowa związana z rebrandingiem.

Z logo banku Pekao SA znika żubr. Spółka Unicredit, która jest jego właścicielem zdecydowała o ujednoliceniu marki. Zamiast zwierzątka będzie teraz logo z przekrzywionym numerem jeden na tle czerwonej kropki. Nazwę "Pekao SA" ma zastąpić nazwa "Bank Pekao".Wybór okresu zmian nie jest przypadkowy. Bank jest jednym ze sponsorów UEFA Euro 2012, a nie ma lepszego momentu na reklamy niż mistrzostwa, kiedy przed telewizorami usiądą wszyscy Polacy.Pomimo, że Pekao SA jest bankiem drugim pod względem wielkości w Polsce, może mieć przez zmianę problemy z identyfikacją. Dotychczas od banku PKO BP wyróżniał go żubr. Na rebranding Bank Pekao planuje wydać do końca przyszłego roku 40 milionów złotych. Nowe logo ma się pojawić jeszcze w tym roku w pięciuset oddziałach. Pozostałe pół tysiąca placówek będzie zmieniać logo w 2013 roku.Dodatkowe 10 milionów złotych będzie kosztowała kampania marketingowa związana z rebrandingiem.Zlecenia finansowe bez opłat i rejestracji
 
INFORMACJE DLA ZLECENIODAWCY


Informacje dla zleceniodawcy Czy konieczna jest rejestracja w serwisie?
Czy pobierana jest jakaś prowizja?
Czy moje dane będą widoczne w serwisie?
Jak długo czeka się na oferty?

Zlecenia finansowe bez opłat i rejestracjiOpinie o kredytolog.pl
grafika: gate8, programowanie: evasoft