zaloguj się / zarejestruj się
Kredytolog.plDodaj zlecenie
Oczekuj na oferty - Wybierz najlepszą!
Poleć nas
Zlecenia finansowe kredytolog.pl
 

« powrót do aktualności

Kredytolog.com - Kredyty, pożyczki, konta bankowe...

W bankomacie utknęły pieniądze.

22.09.2011

W środę Anna Kaczmarek przy bankomacie PKO BP (ul. Narutowicza 43) spędziła półtorej godziny. Nie można było wyciągnąć pieniędzy, tymczasem konsultanci z bankowej infolinii zalecali... złożenie pisemnej reklamacji w oddziale banku, z terminem rozpatrzenia 14 dni.
Kolejne osoby zainteresowane skorzystaniem z bankomatu próbowały pomóc pani Annie, siłując się z maszyną, podczas gdy ona na próżno usiłowała przez telefon przekonać kolejnych konsultantów do przysłania na ul. Narutowicza serwisu technicznego.

- Oni powtarzają "proszę złożyć pisemną reklamację", a na pytanie czy i kiedy ktoś tu od nich przyjedzie mówią tylko "nie wiem" - opowiadała nam pani Anna. Nie wyobrażała sobie, by mogła zostawić pieniądze w urządzeniu i pójść dochodzić swych roszczeń drogą pisemną. My też nie, więc także zadzwoniliśmy...

- Trzeba złożyć pisemną reklamację - usłyszeliśmy. - Gdy zostanie uwzględniona, bank zwróci pieniądze.

- A jeśli nie zostanie, a ktoś wyjmie te banknoty? - pytała Anna Kaczmarek.

Nie wiadomo, jak długo jeszcze pilnowałaby swych pieniędzy, gdyby o godz. 15.15 przed bankomatem nie zjawił się Jakub Mojka, też w sprawie wypłaty gotówki.

- A gdyby tak wyciągać po jednym banknocie... - pomyślał młody człowiek i jego sposób okazał się skuteczny! Uszczęśliwiona pani Anna nie wiedziała, jak dziękować swemu wybawcy, tymczasem urządzenie, już bez gotówki w podajniku, zaczęło wydawać nieokreślone dźwięki, a na monitorze emitować napis: "Bankomat nieczynny, zapraszamy wkrótce"...

Dopiero wtedy do pani Anny oddzwoniła infolinia informując, że serwis został powiadomiony, a do nas - poproszona wcześniej o stanowisko Joanna Fatek z biura prasowego banku PKO BP.

- Nastąpi restart bankomatu, który albo ostatecznie wyda pieniądze, albo je cofnie - usłyszeliśmy.

Źródło informacji wp.plZlecenia finansowe bez opłat i rejestracji
 
INFORMACJE DLA ZLECENIODAWCY


Informacje dla zleceniodawcy Czy konieczna jest rejestracja w serwisie?
Czy pobierana jest jakaś prowizja?
Czy moje dane będą widoczne w serwisie?
Jak długo czeka się na oferty?

Zlecenia finansowe bez opłat i rejestracjiOpinie o kredytolog.pl
grafika: gate8, programowanie: evasoft