zaloguj się / zarejestruj się
Kredytolog.plDodaj zlecenie
Wybierz ofertę
Poleć nas
Dodaj zlecenie
 

« powrót do aktualności


Biura podróży dają kredyt bez oprocentowania

16.08.2011

Biura podróży szacują, że ten rok będzie kolejnym, w którym odnotują spore spadki w sprzedaży. Żeby poprawić wyniki, touroperatorzy gotowi są nawet sprzedawać wycieczki na raty - czytamy w "Dziennik Gazeta Prawna".
- Nową ofertę kierujemy do tych Polaków, którym trudno odłożyć pieniądze na wakacje. Chcemy ich przekonać, że nie oznacza to, iż w ogóle muszą z nich zrezygnować - mówi Ewa Zawistowska, pełnomocnik zarządu Triady, która uruchomiła właśnie we współpracy z Lukas Bankiem ratalną sprzedaż wycieczek z zerowym oprocentowaniem kredytu i bez prowizji.

Triada przeciera szlaki i lada chwila podążą za nim konkurenci. Jak dowiedział się dziennik, oficjalną umowę o współpracy podpisały właśnie biuro Eco Tour i Getin Bank. Klienci dolnośląskiego touroperatora mogą liczyć na pożyczkę rozłożoną na 10 rat i oprocentowanie równe 10 proc.

Wejście w system sprzedaży ratalnej rozważają również portale internetowe, za pośrednictwem których sprzedaż wycieczek rośnie o kilka procent rocznie. Wierzą zapewnieniom ekspertów, że ta forma płatności może zwiększyć liczbę rezerwacji w skali roku o kolejne kilka procent.

Z drugiej strony, jak zauważa Iwona Czarnacka z TravelPlanet.pl, które nie zamierza już inwestować w ten segment, przez internet kupowane są przede wszystkim wycieczki w opcji last minute. Klienci nie chcą więc czekać na potwierdzenie kredytu w obawie, że interesująca ich oferta zostanie wykupiona.

 
INFORMACJE DLA ZLECENIODAWCY


Informacje dla zleceniodawcy Czy konieczna jest rejestracja w serwisie?
Czy pobierana jest jakaś prowizja?
Czy moje dane będą widoczne w serwisie?
Jak długo czeka się na oferty?

Zlecenia finansowe bez opłat i rejestracjiOpinie o kredytolog.pl
grafika: gate8, programowanie: evasoft