zaloguj się / zarejestruj się
Kredytolog.plDodaj zlecenie
Wybierz ofertę
Poleć nas
Dodaj zlecenie
 

« powrót do aktualności


Polityka uszczupla majątki rządzących.

22.05.2011

Kancelaria Sejmu opublikowała oświadczenia majątkowe posłów. Wbrew powszechnemu przekonaniu, polityka niekoniecznie jest zajęciem, na którym się można dorobić, a w niektórych przypadkach wręcz uszczupla majątki - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Lider PiS Jarosław Kaczyński jeszcze rok temu odłożone miał 110 tys. zł. Obecnie zostało mu z tego tylko 7 tys. zł, a w skład jego majątku wchodzi jeszcze udział w 165-metrowym domu. Dokładnie tym samym, co w 2007 r.

Obecny szef rządu Donald Tusk kadencję zaczynał z 80 tys. zł na koncie, dwoma mieszkaniami, działką letniskową z domkiem oraz Toyotą Corollą z 1997 r. Dziś jest właścicielem tych samych mieszkań i działki. Stary samochód zmienił na dziesięć lat nowszą Toyotę Auris. Stopniały jednak jego oszczędności. Obecnie w gotówce ma tylko 20 tys. zł.

Część pieniędzy (75 tys. zł) zainwestował co prawda w jednostki funduszy inwestycyjnych, ale nawet, jeśli zsumować ich wartość z oszczędnościami w gotówce, przez prawie cztery lata przybyło mu tylko 15 tys. zł. I ma 450 tys. zł kredytu hipotecznego na mieszkanie, którego właścicielami są jego córka oraz syn.

źródło: wp.pl

 
INFORMACJE DLA ZLECENIODAWCY


Informacje dla zleceniodawcy Czy konieczna jest rejestracja w serwisie?
Czy pobierana jest jakaś prowizja?
Czy moje dane będą widoczne w serwisie?
Jak długo czeka się na oferty?

Zlecenia finansowe bez opłat i rejestracjiOpinie o kredytolog.pl
grafika: gate8, programowanie: evasoft